My Slim Form

Meryem Akyol

Hakkımda

Meryem Akyol

Hakkımızda

İsmim Meryem Akyol Sizin Yasam koçluğunuzu Yapmak için Mannheimde Hizmet veriyorum. Ben Kesinlikle ilaç Ürünleri Ve toz Ürünleri kullanmadan tamamen saglikli beslenerek zayiflama uyguluyorum.
Öncelikle Hayatimiz degerlidir bunu bilmek gerekir yanlis beslenerek kendimize sadece zarar veririz. Saglikli beslenmenin inceliklerini ögrenmek icin mutlaka bir diyetisyenden veya Yasam kocundan kisiye özel bilgi alinmasi gerekiyor.
Bu yüzden Kisiye Özel calisiyorum. Bana Kan Tahlillerinizi getirdiginizde onu birlikte okuyup nasil olmalari gerektigi hakkinda bilgi veriyorum, sonra siz zorlanmadan nasil bir diyet uygulayabilirisiniz onu seciyoruz. Haftada bir defa görüsme yapiyoruz. Yag, Kas, Su, Kemik Tartisi ile sizi tartiyorum ve (VKİ= BMİ) Vücut Kitle indeksinizi Hesapliyoruz. Verilen Kilo Mutlaka Yag Yakarak verilmelidir ki geri alinmasi kolay olmasin diye

Saglikli Meyve ve Yogurt kürleri ile Metabolizmayi hizlandiriyoruz ve yavas yavas Kilolarin gitmesini İzliyoruz.
Simdiye kadar gelip de basariya ulasan kisilerin mutlulugu gözlerinden okunuyor ve bu da beni cok mutlu ediyor.
Ben Size Yardimci olmak İcin elimden gelenin hepsini yapiyorum, size stress yapan sorunlarinizi dinliyorum. En zor aninizda paylasmak istediginiz herseyi dinleyip, bulundugunuz ortama pozitif bir sekilde birlikte yön verelim.
Sadece kilo vermek degil kilo almakta bir sorun. Egerki kilo almada sikinti yasiyorsaniz o zaman hic beklemden arayin, bir randevu yapalim ve sorunu birlikte cözelim.
Kendimizi Sevelim Saglikli ve Bilincli Beslenerek Huzurlu Yasayalim!

My Slim Form

Sağlıklı bir gelecek için bugünden harekete geçin!

Meryem AKYOL

My Slım Form

Neden Biz

Tıbbi Gizlilik
Modern Ekipman
Kalite ve Güvenlik
Profesyonel Doktorlar
Acil Yardım
Bireysel Yaklaşım
Kişiye Özel Tedavi
Modern Tedavi

Sağlıklı ve Mutlu Hastalar

Memnun Hastalarımız

“Size en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini garanti altına alıyoruz. Sizin mutluluğunuz, bizim başarımızın en büyük göstergesidir.”